Zekeriyaköy Şubesi +90 552 356 83 00 Etiler Şubesi +90 554 342 08 29

Aradığınız sayfa bulunamıyor. 
Daha sonra tekrar deneyiniz. 

 

 

 

ELİT AKADEMİ LGS TYT AYT SAT ÖZEL DERS ONLİNE EĞİTİM TOEFL IELTS EĞİTİM DANIŞMANLIK  

21 Yıllık Tecrübe ve Uzman Kadro ile Eğitim Danışmanlık, Eğitim Koçluğu – Yurt Dışı ve Yurt İçi Sınavlara Hazırlık, VİP Eğitim, Özel Ders, SAT, IELTS, TOEFL, SAT MATH, english, Üniversite ve Lise Sınavları, LGS   TYT AYT Özel ve Grup Dersleri, Online Dersler, Deneme Sınavları, Uzman Psikolog Desteği ile her alanda yanınızdayız.

 

elitakademi, elit akademi, elit, akademi, yurt dışı, eğitim danışmanlık, eğitim koçluğu, özel ders, sat, ielts, toefl, math, english, üniversite, hazırlık, lise, lgs, tyt,ayt, online ders, canlı ders, uzman psikolog, deneme sınavı, matematik, türkçe, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, fen bilimleri, sosyal bilgiler, felsefe, din, uzman, tecrübe, en iyi, en, başarılı, güvenilir, tavsiye, özel, ders, birebir, destek, okul, başarı, koçluk, mentor, türkiye, derece, sarıyer, zekeriyaköy, uskumruköy, mathematics, ingilizce, istanbul

 

UZMAN EĞİTİM KADROSU

Tüm kadromuz uzun yıllardır kendi alanlarında çalışan, özellikle sınav gurubunda çalışmış deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.
  • YAZAR ÖĞRETMEN KADROSU

    YENİ NESİL SORULARI hazırlayan öğretmen kadrosundan oluşan ekibimizle en güncel verilerle öğrencilerimiz sınavlara hazırlıyoruz. 

    Öğretmenlerimiz kullanılan pek çok farklı yayınevi için soru yazmakta ve kendi öğrencilerimize de yeni soru tiplerini detaylı olarak anlatmaktadırlar. 

    Başarıyı yakalamak için daima en güvenilir bilgiyi sağlıyoruz.

  • 20 YILLIK TECRÜBE
  • ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER
  • EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

YARIŞTAN YAŞAMDAN KOPMADAN

SICAK, MUTLU, HUZURLU

Eğitimin kalitesi kadar, eğitim verilen ortamın sıcaklığı  ve huzuru da motivasyon ve başarıya önemli katkı sağlar. 

Sizleri, çalışanları ve ortamıyla mutlu bir aile havasındaki kurumumuza bekliyoruz.

FERAH - GÜVENLİ

Temiz, ferah ve özel bir çalışma ortamında, öğrencilerimiz için özel hazırlanmış ofislerde sizlere eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Yoğun, kalabalık ve kitlesel eğitimin sağlayamadığı her şeyi burada bulacaksınız.. 

VİP - ÖZEL VE GURUP ÇALIŞMALARI

Kitlesel olmayan, bireysel ve özel vip guruplarda, arkadaş gurubu sıcaklığındaki aile ortamımızda eğitim teknolojilerinin getirdiği yenilikleri kullandığımız kurumlarımıza sizleri bekliyoruz. 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image