Zekeriyaköy Şubesi +90 552 356 83 00 Etiler Şubesi +90 554 342 08 29

ELİT AKADEMİ EĞİTİM SEMİNERLERİ

Düzenlenen Seminer, Sunum ve Webinerler

Elit Akademi olarak eğitim ve öğretim sürecinde öğrencilerimizin ve velilerimizin bilgilendirilmesi ve süreç içindeki problemlerin çözümlenmesi adına düzenlediğimiz çalışmalardır. Alanında uzman kişilerin sunumları ve özel değerlendirmelerinin olduğu bu çalışmalarla sizlere destek olmaktayız. 

 • SINAV SİSTEMLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİ
 • TERCİH VE YERLEŞTİRME SUNUMLARI 
 • ÖĞRENCİLERİN SINAV KAYGISI KONULU REHBERLİK SEMİNERLERİ
 • VELİ GÖRÜŞMELERİ VE SUNUM WEBİNERLERİ

gibi farklı alanlarda yapılan seminerlerimizi buradan takip edebilir, iletişime geçmeniz halinde sizlerde katılabilirsiniz.

Lütfen Chrome, Firefox, Opera tarayıcılarında giriş yapınız.
Kurumumuzda verdiğimiz hizmetler arasından bilgi almak istediğiniz konuları seçebilirsiniz.

SEMİNER İÇİN KALAN SÜRE

GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE

ÖZEL OKUL KABUL SINAVLARI

Ortaokula ve liseye geçişlerde  yapılan ÖZEL OKULLAR KABUL VE BURSLULUK SINAVLARINA hazırlanan öğrencilere her sınava özel oluşturulmuş programlarla hazırlık desteği veriyoruz.

BURSLULUK SINAVLARI ÖZEL

Özel okullar kendi kurumları arasında İlkokul>>Ortaokul, Ortaokul>>Lise gibi geçişlerde bursluluk ve kabul sınavları yapmaktadır. Bu sınavlara özel hazırlık ders programlarımız vardır. 

OKULA TAKVİYE DERSLERİ

Okul derslerindeki başarısını arttırmak isteyen öğrencilerimize tüm branşlarda TAKVİYE PROGRAMLARI ve ÖZEL DERSlerle, uzman psikolog gözetiminde destek oluyoruz. 

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Tüm sınıf seviyelerinde İngilizce özel ders almak isteyen, IELTS, TOEFL, SAT, YDS gibi sınavlara hazırlanan herkese uzman öğretmenlerimiz tarafından özel ders verilmektedir. 

ORTAOKUL LGS ÖZEL DERS

LGS sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ihtiyaç duydukları tüm derslerden özel dersler veriyoruz. Özel dersler öğrencinin akademik ihtiyaçlarına göre planlanmaktadır. 

LİSE VE YGS ÖZEL DERS

Üniversite hazırlığında YGS- TYT AYT Sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize akademik ihtiyaçlarına göre tüm branşlardan özel ders programı hazırlıyoruz. 

ÜNİVERSİTE ÖZEL DERS

Üniversite derslerinden özel ders almak isteyen öğrencilere, AKADEMİSYEN hocalarımızla istedikleri derslerden özel ders programları ile destek oluyoruz. 

YURT DIŞI SINAVLARI ÖZEL

Yurt dışındaki üniversitelere hazırlanan öğrencilere SAT MATHEMATICS, SAT ENGLISH, IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık sürecini kapsayan özel ders programıyla dersler veriyoruz.

UZMAN EĞİTİM KADROSU

Tüm kadromuz uzun yıllardır kendi alanlarında çalışan, özellikle sınav gurubunda çalışmış deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.
 • YAZAR ÖĞRETMEN KADROSU

  YENİ NESİL SORULARI hazırlayan öğretmen kadrosundan oluşan ekibimizle en güncel verilerle öğrencilerimiz sınavlara hazırlıyoruz. 

  Öğretmenlerimiz kullanılan pek çok farklı yayınevi için soru yazmakta ve kendi öğrencilerimize de yeni soru tiplerini detaylı olarak anlatmaktadırlar. 

  Başarıyı yakalamak için daima en güvenilir bilgiyi sağlıyoruz.

 • 20 YILLIK TECRÜBE
 • ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER
 • EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

YARIŞTAN YAŞAMDAN KOPMADAN

SICAK, MUTLU, HUZURLU

Eğitimin kalitesi kadar, eğitim verilen ortamın sıcaklığı  ve huzuru da motivasyon ve başarıya önemli katkı sağlar. 

Sizleri, çalışanları ve ortamıyla mutlu bir aile havasındaki kurumumuza bekliyoruz.

FERAH - GÜVENLİ

Temiz, ferah ve özel bir çalışma ortamında, öğrencilerimiz için özel hazırlanmış ofislerde sizlere eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Yoğun, kalabalık ve kitlesel eğitimin sağlayamadığı her şeyi burada bulacaksınız.. 

VİP - ÖZEL VE GURUP ÇALIŞMALARI

Kitlesel olmayan, bireysel ve özel vip guruplarda, arkadaş gurubu sıcaklığındaki aile ortamımızda eğitim teknolojilerinin getirdiği yenilikleri kullandığımız kurumlarımıza sizleri bekliyoruz. 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image