+90 552 356 83 00 iletisim@elitakademi.com.tr

Giriş Kayıt

LOGIN_TO_YOUR_ACCOUNT

MOD_BT_LOGIN_USERNAME
MOD_BT_LOGIN_PASSWORD
BT_REMEMBER_ME

CREATE_AN_ACCOUNT

BTL_REQUIRED_FIELD
MOD_BT_LOGIN_NAME
MOD_BT_LOGIN_USERNAME
MOD_BT_LOGIN_PASSWORD
MOD_BT_VERIFY_PASSWORD
MOD_BT_EMAIL
MOD_BT_VERIFY_EMAIL
MOD_BT_CAPTCHA

Elit Akademi A LEVEL HAZIRLIK

A LEVEL 

A Level, tam zamanlı iki yıl süren bir programdır ve iki aşamada tamamlanır: İlk yıl Advanced Subsidiary (AS) denilen tamamlayıcı eğitim ve A2 seviyesi olarak bilinen ikinci yıl eğitiminden oluşmakta olup bunların tamamı A Levels olarak adlandırılmıştır. Her bir aşama tek başına bir kalifikasyon olarak edinilebildiği gibi bütün bir A Levels’in ilk yarısı olarak da alınabilir.

     A Levels’da kalifikasyonlar, geleneksel ders çalışma becerileri üzerine yoğunlaşır ve bu kalifikasyonları alan öğrenciler oldukça geniş bir yelpazedeki akademik konuların yanında mesleğe yönelik alan seçimleri de yapabilirler. Esnek müfredatları sayesinde öğrenciler yalnızca İngilizce değil, 60’a yakın konuyu içeren kombinasyonlarda eğitim alabilirler. Okullar, özelleştirilerek bireye uygun hale getirilmiş müfredatlar hazırlayabilir, üniversitelerin ve işverenlerin aradığı bilgi ve algılama becerilerini geliştirebilirler.

     A-Level ders programları öğrencilerin konular, özgür öğrenme ve yapıcı düşünme becerileri ile ilgili derin bir anlayış geliştirmesine yardımcı olurlar. Bu program öğrencilerin Birleşik Krallık, İrlanda, Amerika, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Hindistan, Singapur, Mısır, Ürdün, Güney Afrika, Hollanda, Almanya ve İspanya üniversiteleri dâhil dünyanın en önemli üniversitelerine girmelerini sağlayan, dünya çapında tanınmış bir kalifikasyondur. Birleşik Krallık üniversitelerinin tamamı ve Harvard, Yale, MIT ve Stanford dâhil 450’den fazla Amerikan üniversitesi AS ve A Levels’ı kabul etmektedirler.

     Bir öğrenci, aldığı her AS ve A Level için ayrı bir not alır. Bu not, en yüksek başarı seviyesi olan A*’dan, geçmek için gerekli olan en düşük performansı gösteren E’ye kadar olan bir not çizelgesine kaydedilir. A Level’da alınan iyi notlar, Amerika’daki ve Kanada’daki üniversitelerde tam bir senelik ileri seviyeye geçiş ya da kredi transferi sağlarlar.

     Elit Akademi olarak amacımız, A-Level hazırlık süreçlerinde öğrencilere akademik destek vererek okulda ve sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak ve hedeflediği okullara hazırlamaktır,

Elit Akademi bünyesinde;

 • Mathematics,
 • Physics,
 • Chemistry,
 • Biology,
 • Business Studies,
 • Economics,
 • English Literature
 • Computer Science

dersleri verilmektedir.

UZMAN EĞİTİM KADROSU

Tüm kadromuz uzun yıllardır kendi alanlarında çalışan, özellikle sınav gurubunda çalışmış deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.
 • YAZAR ÖĞRETMEN KADROSU

  YENİ NESİL SORULARI hazırlayan öğretmen kadrosundan oluşan ekibimizle en güncel verilerle öğrencilerimiz sınavlara hazırlıyoruz. 

  Öğretmenlerimiz kullanılan pek çok farklı yayınevi için soru yazmakta ve kendi öğrencilerimize de yeni soru tiplerini detaylı olarak anlatmaktadırlar. 

  Başarıyı yakalamak için daima en güvenilir bilgiyi sağlıyoruz.

 • 20 YILLIK TECRÜBE
 • ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER
 • EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

YARIŞTAN YAŞAMDAN KOPMADAN

FERAH - HUZURLU - GÜVENLİ

Temiz, ferah ve özel bir çalışma ortamında, öğrencilerimiz için özel hazırlanmış ofislerde sizlere eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Yoğun, kalabalık ve kitlesel eğitimin sağlayamadığı her şeyi burada bulacaksınız.. 

SICAK, MUTLU, HUZURLU

Eğitimin kalitesi kadar, eğitim verilen ortamın sıcaklığı  ve huzuru da motivasyon ve başarıya önemli katkı sağlar. 

Sizleri, çalışanları ve ortamıyla mutlu bir aile havasındaki kurumumuza bekliyoruz.

VİP - ÖZEL VE GURUP ÇALIŞMALARI

Kitlesel olmayan, bireysel ve özel vip guruplarda, arkadaş gurubu sıcaklığındaki aile ortamımıza sizleri bekiyoruz. 

Kalabalık sınıf ortamından uzak, eğitim teknolojilerinin getirdiği yenilikleri kullandığımız, dijital içeriklerle donatılmış ofislerimizdeyiz. 


Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image