+90 552 356 83 00 iletisim@elitakademi.com.tr

Giriş Kayıt

LOGIN_TO_YOUR_ACCOUNT

MOD_BT_LOGIN_USERNAME
MOD_BT_LOGIN_PASSWORD
BT_REMEMBER_ME

CREATE_AN_ACCOUNT

BTL_REQUIRED_FIELD
MOD_BT_LOGIN_NAME
MOD_BT_LOGIN_USERNAME
MOD_BT_LOGIN_PASSWORD
MOD_BT_VERIFY_PASSWORD
MOD_BT_EMAIL
MOD_BT_VERIFY_EMAIL
MOD_BT_CAPTCHA

Elit Akademi LSAT ve LNAT HAZIRLIK

LSAT ve LNAT Genel Bakış ve Yapısı

       Hukuk Fakültesi Kabul Testi LSAT, akademik kariyeriniz boyunca alacağınız tüm sınavlardan farklı bir sınavdır. LNAT, İngiltere üniversiteleri tarafından hukuk bölümü için organize edilen bir sınavdır.

     Okulda ve kolejde karşılaşacağınız sınavlar muhtemelen bilgi tabanlı olmuştur. Öte yandan, LSAT, beceri temelli bir sınavdır. Ezberlenmiş gerçekleri tekrar ortaya çıkarmanız veya belirli problemlere öğrenilmiş formüller uygulamanız gerekmeyecektir. Bununla birlikte, hızlı bir şekilde düşünmeniz gerekecektir.

      LSAT, ABD hukuk okulunun ilk yılında başarı için kritik görülen kritik okuma ve analitik düşünme becerilerini test etmek için tasarlanmıştır. Bu becerileri bir dereceye kadar akademik kariyeriniz boyunca edinmiş olacaksınız. Henüz edinmemiş olabileceğiniz şey, bu becerileri LSAT sınavının yabancı atmosferinde maksimum performans elde etmek için kullanma konusundaki bilgi birikimidir.

LNAT HAZIRLIK

      LNAT, İngiltere üniversiteleri tarafından hukuk bölümü için organize edilen bir sınavdır.

   LNAT, hukuk bilginizi veya başka bir konuyu test etmez. Bunun yerine, üniversitelerin hukuk okumak için gereken beceriler için yeteneğinizi değerlendirmesine yardımcı olur. LNAT'ın içeriği LNAT Konsorsiyumu üyeleri tarafından yönetilmektedir.

      LNAT, üniversitelerin lhukuk lisans programlarına katılmak isteyen birçok yüksek nitelikli aday arasından daha adil seçimler yapmalarına yardımcı olur. UCAS başvuru ve akademik yeterlilikler gibi diğer kabul işlemleri ile işbirliği içinde kullanılır.

       LNAT iki bölümlü bir sınavdır: metin bölümlerine dayalı çoktan seçmeli sorular ve bir yazı.

 • Bölüm A: İlk bölüm bilgisayar tabanlı çoktan seçmeli bir sınavdır. Metin bölümlerini okumanız ve bunları anladığınızı test eden soruları yanıtlamanız istenecektir. Testin çoktan seçmeli bölümünden aldığınız puanlar bilgisayar tarafından kontrol edilir ve 42 üzerinden bir puan oluşturulur. Bu, LNAT puanınız olarak bilinir.
 • Bölüm B: Testin ikinci bölümünde, önerilen üç konu listesinden bir makale yazmanız istenecektir. Bu bölüm test merkezi tarafından işaretlenmemiştir ve LNAT puanınıza katkısı yoktur. Ancak zorlayıcı bir argüman oluşturma ve bir sonuca varma yeteneğinizi göstermek için bir fırsattır.

 

      Elit Akademi (EA) olarak amacımız, LSAT ve LNAT hazırlık süreçlerinde öğrencilere özel dersler vererek sınavda başarılı olmalarını sağlamak ve Amerika Üniversitelerinde, hukuk alandaki başvuru süreçlerinde başarılı bir profil çizmelerini sağlamaktır.

UZMAN EĞİTİM KADROSU

Tüm kadromuz uzun yıllardır kendi alanlarında çalışan, özellikle sınav gurubunda çalışmış deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.
 • YAZAR ÖĞRETMEN KADROSU

  YENİ NESİL SORULARI hazırlayan öğretmen kadrosundan oluşan ekibimizle en güncel verilerle öğrencilerimiz sınavlara hazırlıyoruz. 

  Öğretmenlerimiz kullanılan pek çok farklı yayınevi için soru yazmakta ve kendi öğrencilerimize de yeni soru tiplerini detaylı olarak anlatmaktadırlar. 

  Başarıyı yakalamak için daima en güvenilir bilgiyi sağlıyoruz.

 • 20 YILLIK TECRÜBE
 • ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER
 • EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

YARIŞTAN YAŞAMDAN KOPMADAN

FERAH - HUZURLU - GÜVENLİ

Temiz, ferah ve özel bir çalışma ortamında, öğrencilerimiz için özel hazırlanmış ofislerde sizlere eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Yoğun, kalabalık ve kitlesel eğitimin sağlayamadığı her şeyi burada bulacaksınız.. 

SICAK, MUTLU, HUZURLU

Eğitimin kalitesi kadar, eğitim verilen ortamın sıcaklığı  ve huzuru da motivasyon ve başarıya önemli katkı sağlar. 

Sizleri, çalışanları ve ortamıyla mutlu bir aile havasındaki kurumumuza bekliyoruz.

VİP - ÖZEL VE GURUP ÇALIŞMALARI

Kitlesel olmayan, bireysel ve özel vip guruplarda, arkadaş gurubu sıcaklığındaki aile ortamımıza sizleri bekiyoruz. 

Kalabalık sınıf ortamından uzak, eğitim teknolojilerinin getirdiği yenilikleri kullandığımız, dijital içeriklerle donatılmış ofislerimizdeyiz. 


Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image