Zekeriyaköy Şubesi +90 552 356 83 00 Etiler Şubesi +90 554 342 08 29

     Ülkemizde uygulanan LGS, AYT, TYT gibi sınavların oluşturduğu rekabetçi ortamda her öğrencinin ayrı bir birey olduğu bilinciyle, onların kendi yeteneklerini keşfetmeleri yolculuğunda rehberlik ediyor ve bu doğrultuda kendileri için aileleri ile beraber en doğru lise ve üniversitelere hazırlıyoruz.

     Eğitimine Türkiye’de devam eden öğrencilerimizin kişisel özellikleri, ilgi alanları, hayal ve isteklerine uygun bir planlama yaparak; kendilerini gerçekleştirecekleri, başarılı olacakları ve “iyi ki buradayım” diyebilecekleri lise ve üniversitelere/programlara yerleşmelerine yardımcı oluyoruz.

 

Eğitim Koçu ve Uzman psikolog Desteği:

     Kariyer planlama çalışmaları kapsamında yürütülecek Yurt İçi lise ve üniversite danışmanlığı çalışmalarımız;  eğitim koçu ve eğitim psikoloğu danışmanlığı ile koordinasyon içinde yürütülmektedir. Programımız, her düzeyin ihtiyaçlarına yönelik, öğrenci ve velilerimize gerekli bilgi ve desteği sunacak içerikte hazırlanmıştır.

    Programımız doğrultusunda LGS-TYT/AYT içeriği, bu sınavların ders seçiminde etkisi, sınavlara başvuru prosedürü ve sınav sistemi ile ilgili bilgilendirmeler yapmaktayız. Bunun yanında meslek seçimi, liselerin, üniversitelerin ve yükseköğretim programlarının tanıtımı, bireysel akademik hazırlık süreci takibi ve başvuru/tercih danışmanlığı konularında çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

     Öğrencilerimizin kariyerlerine yönelik planlamalarını yaparken doğru çalışmaları ve programları uygulamalarını istiyoruz. Bunun için kişiye özel ihtiyaç analizleri ve rehber yönlendirmelerinden sonra hazırlanan programlar doğrultusunda öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

UZMAN EĞİTİM KADROSU

Tüm kadromuz uzun yıllardır kendi alanlarında çalışan, özellikle sınav gurubunda çalışmış deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.
  • YAZAR ÖĞRETMEN KADROSU

    YENİ NESİL SORULARI hazırlayan öğretmen kadrosundan oluşan ekibimizle en güncel verilerle öğrencilerimiz sınavlara hazırlıyoruz. 

    Öğretmenlerimiz kullanılan pek çok farklı yayınevi için soru yazmakta ve kendi öğrencilerimize de yeni soru tiplerini detaylı olarak anlatmaktadırlar. 

    Başarıyı yakalamak için daima en güvenilir bilgiyi sağlıyoruz.

  • 20 YILLIK TECRÜBE
  • ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER
  • EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

YARIŞTAN YAŞAMDAN KOPMADAN

SICAK, MUTLU, HUZURLU

Eğitimin kalitesi kadar, eğitim verilen ortamın sıcaklığı  ve huzuru da motivasyon ve başarıya önemli katkı sağlar. 

Sizleri, çalışanları ve ortamıyla mutlu bir aile havasındaki kurumumuza bekliyoruz.

FERAH - GÜVENLİ

Temiz, ferah ve özel bir çalışma ortamında, öğrencilerimiz için özel hazırlanmış ofislerde sizlere eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Yoğun, kalabalık ve kitlesel eğitimin sağlayamadığı her şeyi burada bulacaksınız.. 

VİP - ÖZEL VE GURUP ÇALIŞMALARI

Kitlesel olmayan, bireysel ve özel vip guruplarda, arkadaş gurubu sıcaklığındaki aile ortamımızda eğitim teknolojilerinin getirdiği yenilikleri kullandığımız kurumlarımıza sizleri bekliyoruz. 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image