Zekeriyaköy Şubesi +90 552 356 83 00 Etiler Şubesi +90 554 342 08 29

VELİ YORUMLARI

HAKKIMIZDA NE DEDİLER ?

 • DÜŞÜNCELERİ NEDİR, MEMNUN KALDILAR MI ?
 • NASIL BİR HİZMET VERİLDİ ?
 • PANDEMİ SÜRECİ NASIL YÖNETİLDİ ?
 • EĞİTİM KALİTESİ TATMİN EDİCİ Mİ, BAŞARIYA GÖTÜRÜYOR MU?
 • TAVSİYE EDİYORLAR MI ?
 • ÜNİVERSİTE SINAVLARINA BİZİMLE HAZIRLANMAYI DÜŞÜNÜYORLAR MI ?

YÜRET AİLESİ

Eğitim kalitesinden, çocuğuma gösterdikleri kişisel ilgiden ve verdikleri motivasyondan çok memnunum. LGS'de çok iyi bir sonuç elde ettik, bunun sorumluluğu büyük ölçüde Elit'e ait. Soran herkese tavsiye ediyorum.

Elit Akademi'nin verdiği eğitim kalitesinden, çocuğuma gösterdikleri kişisel ilgiden ve ona verdikleri motivasyondan çok memnunum.


Pandemi sürecinde Elit Akademi, çok hızlı ve iyi organize oldu ve çevrimiçi eğitimi gerçekten etkili bir şekilde kullandı.


LGS'de çok iyi bir sonuç elde ettik, bunun sorumluluğu büyük ölçüde Elit'e ait. Bu zor senede çocuğuma verdikleri destek için minnettarım, soran herkese tavsiye ediyorum.


Prof. Dr. Deniz YÜRET

KOÇ ÜNİVERSİTESİ  /  Bilgisayar Mühendisliği

ASYA YÜRET ROBERT KOLEJ'i Kazanmıştır.

Oğlumun LGS hazırlık sürecinde Elit Akademi ve deneyimli ekibi ile tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Çocuğumuzun severek ve isteyerek devam ettiği bu kurumdaki akademik olarak tam donanımlı hocalarımız çocukları hiç bıkıp usanmadan düzenli takip ettiler, yetmedi gece-gündüz telefonla aradılar, yazıştılar, sıcak ilişkileri bu zorlu süreçte çocukların motivasyonlarını hep olumlu yönde etkiledi.

Pandemi sürecinde de disiplinli bir şekilde, hiç ara vermeksizin eğitimlerine devam ettiler. Hatta ailelere de moral motivasyon vererek bu süreci rahat atlatabilmemiz için zoom toplantıları ile hep bizlere de yol gösterdiler.

Bir akademisyen olarak iç rahatlığıyla söyleyebilirim ki, oğluma ve de bize kattıkları tüm değerler, destekler çok ama çok kıymetli. Üniversiteye giden bu süreçte onlardan ayrılmaya hiç niyetimiz yok.

En içten teşekkürlerimizle.

Doç. Dr. Ayşe ÖZDEMİR

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ÖZDEMİR AİLESİ

Bir akademisyen olarak iç rahatlığıyla söyleyebilirim ki, oğluma ve de bize kattıkları tüm değerler, destekler çok ama çok kıymetli. Üniversiteye giden bu süreçte onlardan ayrılmaya hiç niyetimiz yok.

BOZ AİLESİ

Elit Akademi’nin kapısından girince farklı bir yere girdiğimizi hissettik. Her şey çok ciddi ve profesyonel görünüyordu. Sınav sonucu her ne olursa olsun bu yıl kızımız açısından çok büyük bir kazanım oldu.

2019 Haziran ayında kızımız için lise sınavına hazırlayan birkaç kursu gezdik ve bir tanesi üzerine karar verdik. Eşim ve ben kayıt işlemlerini yapmak için evden çıktık ve yolda eşim ani bir kararla daha önceden adını duyduğumuz ama gidip görüşmediğimiz Elit Akademi’yi de ziyaret etmeye karar verdi. 

O gün Elit Akademi’ye girmemizle kararımızı değiştirdik. Elit Akademi’nin kapısından girince farklı bir yere girdiğimizi hissettik. Her şey çok ciddi ve profesyonel görünüyordu. Bize yapılan sunum da çok profesyoneldi. Beni bir veli olarak en etkileyen bilgi ise sene ortasında her çocuk adına basılacağını öğrendiğim, çocukların eksiklerini kapsayan kişiye özel test kitapları oldu. Böylelikle kızımızı yazdırmaya gittiğimiz kurstan vazgeçip onu Elit Akademi’ye yazdırdık. 

Eğitim yılının başından itibaren çok ciddi bir şekilde çalışmalar başladı, açıkçası bu ciddiliğe alışmakta ve ayak uydurmakta önceleri aile olarak oldukça zorlandık. Ama bir süre sonra biz de elimizden geldiğince bu yoğun tempoya uymaya çalıştık.  Sınav sonucu her ne olursa olsun bu yıl kızımız açısından çok büyük bir kazanım oldu. Eksiklerini tamamladı ve nasıl verimli çalışması gerektiğini öğrendi. 

İlk günden itibaren kızımızı ve bizi yönlendiren, gerektiği yerlerde tatlı sert uyaran, hakikaten bir soruyu bile öğrenebilmesi için didinen tüm öğretmenlerimize insan ve çocuk psikolojisini çok iyi bildikleri için ve hepimize bu zorlu süreçte omuz verdikleri için çok teşekkür ederiz. 

İyi ki varsınız Elit Akademi Ailesi. Biliyoruz ki her zaman bir telefon kadar uzağımızda olacaksınız.

 İffet Eren Danışman BOZ /  Eyüp BOZ

Film Yönetmeni /  Senarist - Görüntü Yönetim - Yapımcı

Günümüz dünyasında sınav ve sonuçları her şey değildir ama çok önemlidir. Bu mantıktan hareketle;

ü  Her zaman Elit Akademi’de ulaşılabilen, güven veren kurumsal yapı,

ü  Uzun yıllar öğretmenlik ve yöneticilik geçmişi olan tecrübeli bir kadro,

ü  Son derece modern, hijyen ofis ortamı,

ü  Güler yüzlü idari kadro ve aile ortamı,

ü  Gidiş geliş açısından kolay ulaşılabilirlik,

ü  Kabul edilebilir ve gerçekleştirilebilir akademik gelişim taahhüdü,

ü  Ders sayısı, programlar ve öğrenci takip sistemi,

ü  Psikolojik destek veren uzman psikolog olması,

ü  Sınıf mevcudu,

ü  Öğrenciye özel koçluk sistemi,

ü  Soru kaynağı temini, en iyi, güncel ve özel kaynaklargibi kriterler ile Elit Akademi’yi seçtik.

 

Hesapta olmayan salgın nedeni ile evlere kapandık. Ancak bir kaç gün içinde dijital platformdan destek vermeyi başaracak alt yapıyı kurdular.

Evde sıkılan çocuğumuzla gerekli ve yeterli sayıda telefon ile iletişim kurarak bunaldığı dönemde abilik, ablalık yaptılar. Uzman psikolog hocamız bize bile aile terapisi yaptı. İnanılmaz sayıda deneme altyapısı ve kaynak bilgisi ile doğru yayınlara yönlendirildik. Neticede beklentilerimizi karşıladılar.

 

Sınav sonucu ne olursa olsun çalışan öğrenci, ve çalıştıran öğretmen takdiri hak eder. Süreçte emeği geçen Elit Akademi Ailesi’ne teşekkürler ediyoruz.


Taçyıldız Ailesi

TAÇYILDIZ AİLESİ

Pandemi sürecinde sıkılan çocuğumuzla gerekli ve yeterli sayıda telefon ile iletişim kurarak bunaldığı dönemde abilik, ablalık yaptılar. Uzman psikolog hocamız bize bile aile terapisi yaptı. İnanılmaz sayıda deneme altyapısı ve kaynak bilgisi ile doğru yayınlara yönlendirildik. Neticede beklentilerimizi karşıladılar. Teşekkür ediyoruz.

METİN AİLESİ

Bu yıl verdiğimiz en iyi karar, bu uzun maratonlu ve stresi yılı sizlerle geçirmek oldu. Kesinlikle bir kurstan çok çok daha fazlası.


Bu yıl verdiğimiz en iyi karar, bu uzun maratonlu ve stresi yılı sizlerle geçirmek oldu.


Elit Akademi ailesine dahil olmaktan çok memnunuz. Her aşamada yanımızda olan ve desteğini sonuna kadar çocuklarımızdan esirgemeyen, hatta bizlerle de ilgilenen tüm öğretmenlerimize kalpten teşekkürler.

 

Kesinlikle bir kurstan çok çok daha fazlası olan Elit Akademi’yle tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. 

Eminim desteklerinizle üniversiteye kadar gözümüz arkada kalmayacak.

 

Hande METİN

Jeoloji Yüksek Mühendisi

Saygıdeğer Elit Akademi Ailesi,

 

Sevdiğim bir söz vardır "Damdan düşenin halini damdan düşen anlar" diye. LGS sürecinde damdan düşen bir veli olarak sizleri tanımış olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istedim. LGS özellikle bu sene her anlamda zorlu bir süreçti, bu süreçte profesyonel bir destek almamız gerekli kararını aldığım zaman sizleri tercih etmiş olmaktan ötürü çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.

Sizlere teşekkürüm sadece akademik anlamda verdiğiniz destekten ötürü değil bunu özellikle belirtmek istiyorum. Çocuklar açısından zorlu olan süreçte sanırım biz velilerde her istediğimiz zamanda alo yardım et diyeceğimiz bir desteğe ihtiyaç duyuyoruz.

Bu nedenle 7/24 bizden desteğini ve emeğini esirgemeyen tüm çalışanlarınıza teşekkürü bir borç bilirim.

Eminim yolumuz üniversite sürecinde de devam edecek. Artık adresi biliyorum.

Sevgilerimle..

Mine PALAVURCUK

PALAVURCUK AİLESİ

Profesyonel bir destek almamız gerekli kararını aldığım zaman sizleri tercih etmiş olmaktan ötürü çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Üniversite sürecinde artık adresi biliyorum.

ÖZAKALIN AİLESİ

Elit Akademi ailesinin bir velisi olmaktan son derece memnun kaldım. Sınava hazırlık maratonu ekip işi ve biz sınav yolculuğunu güçlü bir ekiple tamamladık. Üniversite hazırlıkta görüşmek üzere.

Sınava hazırlık süreci uzun ve çok zorluydu. Ben, Elit Akademi ailesinin bir velisi olmaktan son derece memnun kaldım.


Pandemi süreci başladığında tüm veliler gibi bende tedirgin olmuştum ama o kadar güzel her şeyi organize etmiştiniz ki çocuklarımız için bu durum avantaj bile oldu diyebilirim. Sınava hazırlık maratonu ekip işi ve biz Elit Akademi velisi olarak sınav yolculuğunu güçlü bir ekiple tamamladık . Bunun için ayrıca teşekkür ederiz.


Birlikte geçirdiğimiz bu süreç için de sanırım en çok teşekkürü hak edenler sevgili öğretmenlerimizdir. Gösterdiğiniz sabır için bir değil bin teşekkür. Yeni dönemde nice başarılara imza atmanız dileklerimle sevgiler, selamlar.


Üniversite hazırlıkta görüşmek üzere.

Aycan ÖZAKALIN
Maliyeci

>>  “Çınar’ı derse bekliyoruz”

>> “3 Matematik yanlışı fazla olmuş akşama bakalım”

>> “Cevapları saat 22.00 ye kadar girmeyi unutmayalım”

>> “Herkese günaydın herkes uyandı mı?

>>  "Bugünkü denememizin adı LGS dir.”

 

Geriye dönüp baktığımızda bu mesajları görmek bizi gülümsetiyor. Şanslıyız ki bu hazırlık sürecinde yollarımız Elit Akademiyle kesişti. İyi bir ekip olduk birlikte başardık.

 

Profesyonel akademik desteğinizin yanında özellikle pandemi sürecinde gösterdiğiniz yaklaşım ve pozitif motivasyon çocukların süreçten kopmamasını sağladı. 


    İki oğlumuzun da hayatına yaptığınız sihirli dokunuşlar için Elvan hocamız ve tüm ekibe teşekkür ediyoruz.

 

Şunu gördük ki hedefi yüksek olanlar için en doğru adres Elit Akademi ! 

Herşey gönlünüzce olsun!...   Dostlukla kalın!...

Vedat BORYAZ

Satış Müdürü

BOYRAZ AİLESİ

Şanslıyız ki bu hazırlık sürecinde yollarımız Elit Akademiyle kesişti. İki oğlumuzun da hayatına yaptığınız sihirli dokunuşlar için tüm ekibe teşekkür ediyoruz. Şunu gördük ki hedefi yüksek olanlar için en doğru adres Elit Akademi !

ÖZKAN AİLESİ

Elit Akademi kadrosunun samimi ve gayretli çabalarının yardımıyla iyi bir sonuca ulaştık.


Zorlu LGS yolculuğunda;


Elit Akademi kadrosunun samimi ve gayretli çabalarının yardımıyla gece gündüz demeden gerçekleşen sıkı çalışma temposu sonucunda iyi bir sonuca ulaştık.


Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz ve başarıların devamını diliyoruz.

Ömer ÖZKAN

Profesyonel Yönetici

        
        Çok zor bir LGS sınav maratonunu geride bıraktık. Bu süreçte başta tüm çocuklar, değerli öğretmenlerimiz ve biz aileler oldukça ağır ve stresli bir dönemden geçtik.

        Başlangıçta özel ders alarak yürüttüğümüz bu süreçte 1. sömestr sonrası oğlumuzun okul sınıf arkadaşı vasıtasıyla Elit Akademi ile tanışmamız bizim için bir dönüm noktası oldu.

        Genelde ders çalışma motivasyonu zayıf olan ve çabuk pes eden  oğlumuz un çalışma isteği öğretmenleri ve sınıf içindeki  dinamikler sayesinde iyi bir seviyeye geldi.  Tam bir ivmeye ulaştığımızda Pandemi sürecinin  başlangıcıyla umutsuzluğa düşsek te Elit'in online eğitimleri ve öğretmenlerin öğrencilere desteği sayesinde bu sürecin de üstesinden başarıyla geldiler.  
        
        Bu dönemde onlara hem bir öğretmen , hem bir arkadaş hem de bir anne-baba şefkati ile yaklaşıp bu süreci çok başarılı bir şekilde idare ettiler.

Onlara  ne kadar teşekkür etsek azdır.

Selim - Gülser KIZILASLAN
İnşaat Mühendisi / Kimya mühendisi

KIZILASLAN AİLESİ

Genelde ders çalışma motivasyonu zayıf olan ve çabuk pes eden oğlumuzun çalışma isteği öğretmenleri ve sınıf içindeki dinamikler sayesinde iyi bir seviyeye geldi. Pandemi süreci online eğitimleri ve öğretmenlerin öğrencilere desteği sayesinde bu sürecin de üstesinden başarıyla geldiler.

UZMAN EĞİTİM KADROSU

Tüm kadromuz uzun yıllardır kendi alanlarında çalışan, özellikle sınav gurubunda çalışmış deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.
 • YAZAR ÖĞRETMEN KADROSU

  YENİ NESİL SORULARI hazırlayan öğretmen kadrosundan oluşan ekibimizle en güncel verilerle öğrencilerimiz sınavlara hazırlıyoruz. 

  Öğretmenlerimiz kullanılan pek çok farklı yayınevi için soru yazmakta ve kendi öğrencilerimize de yeni soru tiplerini detaylı olarak anlatmaktadırlar. 

  Başarıyı yakalamak için daima en güvenilir bilgiyi sağlıyoruz.

 • 20 YILLIK TECRÜBE
 • ALANINDA UZMAN EĞİTİMCİLER
 • EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

YARIŞTAN YAŞAMDAN KOPMADAN

SICAK, MUTLU, HUZURLU

Eğitimin kalitesi kadar, eğitim verilen ortamın sıcaklığı  ve huzuru da motivasyon ve başarıya önemli katkı sağlar. 

Sizleri, çalışanları ve ortamıyla mutlu bir aile havasındaki kurumumuza bekliyoruz.

FERAH - GÜVENLİ

Temiz, ferah ve özel bir çalışma ortamında, öğrencilerimiz için özel hazırlanmış ofislerde sizlere eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Yoğun, kalabalık ve kitlesel eğitimin sağlayamadığı her şeyi burada bulacaksınız.. 

VİP - ÖZEL VE GURUP ÇALIŞMALARI

Kitlesel olmayan, bireysel ve özel vip guruplarda, arkadaş gurubu sıcaklığındaki aile ortamımızda eğitim teknolojilerinin getirdiği yenilikleri kullandığımız kurumlarımıza sizleri bekliyoruz. 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image